Partnerzy

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/9527_100387549982245_3009919_n.jpg

————————————————————————————————————-

dlaStudenta.pl to obecnie największy portal studencki w Polsce. W maju 2010 roku portal osiągnął rekordową oglądalność 1 652 000 unikalnych użytkowników (statBiznes). Portal powstał siedem lat temu we Wrocławiu – w mieście studenckim i mieście dla studentów.

Obecnie posiadamy 20 odsłon w największych ośrodkach akademickich w Polsce, z biurami we Wrocławiu, Krakowie, Warszawie, Kielcach i Trójmieście. Naszą zaletą jest przede wszystkim duża przejrzystość portalu, gwarantowana przez podział na poszczególne serwisy: m.in. Praca, Rozrywka, Warto przeczytać, Kultura, Muzyka, Studia, Sport, Stancje, Turystyka, dlaStudentki oraz dlaFaceta.

Wszystkie serwisy pełnią również rolę „studenckiego niezbędnika” dla tych, którzy dopiero wkraczają w społeczność akademicką. Baza uczelni, szkół podyplomowych i językowych, organizacji studenckich, kin, teatrów, ośrodków kultury, pubów, dyskotek, akademików, stołówek studenckich – wszystko to pozwala na odnalezienie się w nowym środowisku.

Portal dlaStudenta.pl ma także dziesiątki tysięcy użytkowników, którzy za jego pośrednictwem szukają pracy, stancji, informacji o wydarzeniach w mieście i na uczelniach. Specyfikę serwisu tworzy nie tylko sam kontent oraz graficzny układ, ale przede wszystkim jego twórcy, którzy w większości są również studentami – znając potrzeby młodych ludzi tworzą go zgodnie z ich oczekiwaniami.

Reklamy

Blog na WordPress.com.
Entries i komentarze feeds.

%d blogerów lubi to: