Z życia koła

2 czerwca 2011

W trakcie Pikniku Studenckiego WSMiP 2011 Innowatorzy przeprowadzili akcję charytatywną – zbiórkę książek dla dzieci z domu dziecka. Akcja nie jest jeszcze zakończona. Zapraszamy każdego do wzięcia udziału. Na książki będziemy czekać do końca października.

14 kwietnia 2011

Członkowie Studenckiego Koła Naukowego Innowatorzy udali się z wizytą do łódzkiej redakcji Gazety Wyborczej. Każdy z uczestników miał szansę zobaczyć na czym polega praca w redakcji gazety, poznać strukturę redakcji, podstawy jej funkcjonowania, a także uzyskać rady dotyczące dziennikarstwa prasowego od profesjonalnych dziennikarzy.

Dziękujemy serdecznie Pani Janinie Złakowskiej za oprowadzenie nas po redakcji.

21 marca 2011

Przedstawiciele Studenckiego Koła Naukowego Innowatorzy wzięli dziś udział w spotkaniu z Jego Magnificencją Rektorem UŁ Prof. Włodzimierzem Nykielem oraz Władzami Rektorskimi. W spotkaniu uczestniczyli także władze, wykładowcy oraz studenci WSMiP.

KOMUNIKAT

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 24.11.2010 r., na mocy głosowania członków Studenckiego Koła Naukowego Innowatorzy, Pani Natalia Kozłowska pełniąca funkcję sekretarza została większością głosów mianowana skarbnikiem stowarzyszenia. Serdecznie gratulujemy!

INNOWATORZY NA FACEBOOKU

3 listopada 2010 r. Studenckie Koło Naukowe Innowatorzy uruchomiło swoją stronę internetową w popularnym serwisie społecznościowym Facebook.

http://www.facebook.com/pages/Studenckie-Kolo-Naukowe-Innowatorzy/169930093034004

Strona ułatwi zainteresowanym kontakt z naszym kołem.

Zapraszamy do odwiedzin!

KOMUNIKAT

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 27.10.2010 r., na mocy głosowania członków Studenckiego Koła Naukowego Innowatorzy, Pan Piotr Marcinkowski został większością głosów mianowany wiceprzewodniczącym stowarzyszenia. Serdecznie gratulujemy!

INNOWATORZY W TV

O doświadczeniach nabytych podczas Festiwalu Dyplomatycznego rozmawiała członkini Innowatorów Dagmara Załuska podczas audycji w TV Centrum. Program wyemitowano 7 maja 2010 r.

INNOWATORZY W TELEWIZJI

5 maja br. Innowatorzy gościli w programie na żywo TV Toya. Podzielili się wrażeniami z Festiwalu Dyplomatycznego w Krakowie jednocześnie przyczyniając się do promocji Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politologicznych UŁ. Powtórka audycji w najbliższy poniedziałek (10. maja) o godz. 12.35 w TV Toya.

INNOWATORZY W RADIU ESKA

Od jutra (29.04.2010 r.) możecie posłuchać naszej relacji z Festiwalu Dyplomatycznego w Krakowie słuchając uważnie radia ESKA. Serdecznie polecamy.

Festiwal Dyplomatyczny w Krakowie

W dniach 22-24.04.2010 r. reprezentacja Studenckiego Koła Naukowego Innowatorzy w składzie: Dagmara Załuska, Artur Modliński oraz Piotr Marcinkowski, brała udział w Festiwalu Dyplomatycznym w Krakowie organizowanym przez Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego. W ramach Festiwalu odbywał się Turniej Negocjacyjny, w którym nasza ekipa zajęła II miejsce zaraz po reprezentacji z Uniwersytetu Wrocławskiego.
Zapraszamy do naszej galerii.Aktualny PageRank strony skninnowatorzy.wordpress.com dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO

Reklamy

Blog na WordPress.com.
Entries i komentarze feeds.

%d blogerów lubi to: